KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8862416
nr 886 2416
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Axel Fridell (1894-1935), Motiv från London, osignerad, motivet: 21x17
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 7 april 2014
kl 18:04:23
1.800 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell